Techniq - budujemy solidnie

logo_pp

”PRESTIGE PARK SKOTNIKI”

 

Witamy na stronie nowego ekskluzywnego osiedla mieszkaniowego, które powstaje w Krakowie !

”PRESTIGE PARK SKOTNIKI”

to miejsce niezwykle urokliwe i prestiżowe. Będzie je cechować wysoka jakość wykonania , świetny projekt, design i styl.

Niska zabudowa, sporo zieleni, cisza, spokój, duże ogrody, widokowe tarasy, ogromne przeszklenia, plac zabaw dla dzieciaków……..to tylko początek ……..daj się oczarować ………..poznaj naszą inwestycję bliżej …

bez kompromisów : DESIGN  ARCHITEKTURA STYL JAKOŚĆ

unruga_night_01_www

 

 

 

 

 

Dlaczego my?

poznaj nasze główne atuty

  • Wieloletnie doświadczenie
  • Własny kapitał
  • Dostosowujemy się do potrzeb inwestora

Zobacz

Kontakt

masz pytania? Zadzwoń lub napisz.

+48 600 604 413

Kontakt

TECHNIQ to jedna z największych i najbardziej uznanych firm deweloperskich na krakowskim i wielickim rynku domów i osiedli jednorodzinnych ! Od 2006 roku na naszych inwestycjach domy znalazło już ponad 120 rodzin ! Budujemy domy i mieszkania na najpiękniejszych widokowych działkach w miesjcowościach: Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Libertów, Lusina, Mogilany, Zielonki, Czarnochowice. Zawsze kierujemy się największą jakościa wykonania, a wykonywane domy zawsze charakteryzuja niepowtarzalnym designem. Budujemy solidnie! Szeroka oferta naszych inwestycji sprawia, że możesz zakupić zarówno mieszkanie jak i szeregówke, bliźniaka, dom jednorodzinny czy wille. Oglądnij nasze inwestycje i sprawdź nasze możliwości ! BĄDŹ SZCZĘŚLIWY w wybudowanym przez NAS dla CIEBIE domu!