Techniq - budujemy solidnie

logo_pp

”PRESTIGE PARK WIELICZKA”

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją naszej firmy ! Poniżej najważniejsze argumenty, które mam nadzieje państwa przekonają o wyjątkowości tego miejsca i ekskluzywności naszej oferty

1. PRESTIŻ

To jest najbardziej prestiżowa inwestycja w Wieliczce pod kątem standardu wykonania i lokalizacji.

 

2. Lokalizacja w PARKU MIEJSKIM ! Gwarancja zieleni ciszy i spokoju

To jest same centrum Wieliczki bezpośrednio w parku im. Mickiewicza !

 

3. Lokalizacja  przy  ”Solnym Mieście” czyli przy centrum sportu i basenie. http://www.solnemiasto.eu/

To jest miejsce obok ”Solnego Miasta” czyli centrum sportu z kortami tenisowymi, boiskami do piłki nożnej, koszykówki, do dyspozycji jest lodowisko, komplkes basenów, zajęcia tańca, karate, tenis stołowy, szkółka piłkarska!!! itd.

 

4. W przedsprzedaży najlepszy stosunek ceny do jakości

Rewelacyjne ceny przy przedspedaży. Rezerwując wcześniej wybierasz najlepsze lokalizacje i otrzymujesz magiczną cenę za m2

 

5. Architektura

Osiedle składa się z 5 budynków w niskiej zabudowie z kameralną ilością mieszkań. Nowoczesna architektura. Architektoniczny sukces z doskonałym rozplanowaniem powierzchni. Ciekawy i bogaty design budynków z kamieniem elewacyjnym i drewnem egzotycznym, dachówką ceramiczną i wieloma innymi materiałami, które wpływają na wygląd budynku jak i przyjemność z jego korzystania.

 

6. Strony świata

Wszystkie mieszkania posiadają najlepszą z możliwych lokalizacje gdzie salony i części mieszkalne znajdują się od południowego zachodu! To gwarantuje że mieszkania będą słoneczne i ciepłe.

 

7. Komunikacja i logistyka

Rewelacyjna dostępność do pełnej infrastruktury miejskiej. 2 minuty spacerem od osiedla znajdują się przystanki MPK do Krakowa, PKP do Krakowa i busów do Krakowa.

Jeżeli nie korzystasz z komunikacji miejskiej to nic. Wyjazd na autostradę zajmie ci 3 minuty. Dojazd do centrum Krakowa to kwestia 10-15 minut. Nie wierzysz, sprawdź !

 

8. Metraże

Dostępna jest szeroka gama metraży także każdy myślę znajdzie coś dla siebie. Możesz zakupić mieszkanie 57 m2 gdzie do dyspozycji masz 3 pokoje. Potrzebujesz więcej? Nie ma sprawy posiadamy metraże takie jak 62 lub 67m2

Możesz także łączyć piętra co da ci duże metraże takie jak np. 114 metrów lub 14 m2

 

9. Jakość vs Cena

Nasze mieszkania charakteryzują się znakomitym stosunkiem jakości do ceny!

 

10. Bezpieczeństwo

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z rzutami budynków, architekturą i standardem wykonania.

Magiczne ceny w przedsprzedaży ! Płatności po wybudowaniu !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego my?

poznaj nasze główne atuty

  • Wieloletnie doświadczenie
  • Własny kapitał
  • Dostosowujemy się do potrzeb inwestora

Zobacz

Kontakt

masz pytania? Zadzwoń lub napisz.

+48 600 604 413

Kontakt

TECHNIQ to jedna z największych i najbardziej uznanych firm deweloperskich na krakowskim rynku domów i osiedli jednorodzinnych ! Od 2002 roku zbudowaliśmy prawie 100 domów jednorodzinnych! Od 2006 roku wybudowaliśmy prawie 50 domów na własnych inwestycjach! Wyszukujemy i budujemy domy i osiedla domów jednorodzinnych na najpiękniejszych widokowych działkach w miesjcowościach: Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Libertów, Lusina, Ochmanów, Mietniów, Sułków, Mogilany, Chorowice, Zielonki, Czarnochowice, Śledziejowice. Zawsze kierujemy się największą jakościa wykonania, a wykonywane domy zawsze charakteryzuja niepowtarzalnym designem. Budujemy solidnie! Szeroka oferta naszych inwestycji sprawia, że możesz zakupić zarówno mieszkanie jak i szeregówke, bliźniaka, dom jednorodzinny czy wille. Oglądnij nasze inwestycje i sprawdź nasze możliwości ! BĄDŹ SZCZĘŚLIWY w wybudowanym przez NAS dla CIEBIE domu!