Techniq - budujemy solidnie

+48 600 604 413

”PRESTIGE PARK SKOTNIKI”

 

 

Witamy na stronie nowego ekskluzywnego osiedla mieszkaniowego, które powstaje w Krakowie !

”PRESTIGE PARK SKOTNIKI”

to miejsce niezwykle, urokliwe i prestiżowe. Będzie je cechować wysoka jakość wykonania , świetny projekt, design i styl.

Niska zabudowa, sporo zieleni, cisza, spokój, duże ogrody, widokowe tarasy, ogromne przeszklenia, plac zabaw dla dzieciaków……..to tylko początek ……..daj się oczarować ………..poznaj naszą inwestycję bliżej …

bez kompromisów : DESIGN, ARCHITEKTURA, JAKOŚĆ w połączeniu z ciszą, zielenią i bliskością centrum Krakowa.

unruga_night_01_www

 

Osiedle ‘’Prestige Park Skotniki’’ przy ulicy Unruga w Krakowie w dzielnicy Dębniki to jest jedna z najlepszych inwestycji w Krakowie pod kątem standardu wykonania i lokalizacji. Cechuje ją bardzo dobry stosunek jakości do ceny zakupu.

Osiedle składa się z 16 budynków w niskiej zabudowie z kameralną ilością mieszkań. Nowoczesna architektura. Architektoniczny sukces z doskonałym rozplanowaniem powierzchni. Ciekawy i bogaty design budynków z kamieniem elewacyjnym i drewnem egzotycznym, dachówką ceramiczną i wieloma innymi materiałami wysokiej jakości sprawi, że wygląd końcowy będzie na długo cieszył mieszkańców jak i odwiedzających ich gości. Jakość i standard użytych materiałów wpłyną na wygląd budynków  jak i przyjemność z jego korzystania oraz odbiór estetyczny.

Dostępna jest szeroka gama metraży także każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz zakupić mieszkanie 57 m2 gdzie do dyspozycji są 3 pokoje. Potrzebujesz więcej? Nie ma sprawy posiadamy mieszkania 4 pokojowe i większe i metraże takie jak 62 , 74 , 85 czy 98 m2. Potrzebujesz prawdziwego dużego domu z dużym ogrodem ? Także jest taka możliwość.

Architektura oparta na dużej ilości przeszkleń sprawia, ż mieszkania są jasne i przestronne. Widokowe tarasy dodają prestiżu, a balkony wspomagają wygodę mieszkańców. Do tego własne ogródki oraz odpowiednia ilość przyporządkowanych miejsc parkingowych sprawiają, że unikamy problemu z odwiecznym problemem n innych osiedlach z miejscem do parkowania.

Zastosowane izolacje i ocieplenia sprawią, że budynki będą ponad normę zabezpieczone przed zimnem.

Plac zabaw dla najmłodszych, ogrodzenia, instalacje kamer i alarmowe dopełnią naszą inwestycje pod kątem bezpieczeństwa.

unruga_prev0002

 

 

 

 

Z osiedla rozciąga się ładny widok na tereny zielone, a w oddali na Przegorzały i Wzgórze św. Bronisławy.

Do wyboru pozostaje tylko kwestia wyboru mieszkania:

Wybierasz mieszkanie na parterze z dużym ładnym zielonym ogródkiem

czy też może mieszkanie

na piętrze z pięknym widokowym tarasem.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z rzutami budynków, architekturą i standardem wykonania.

 

 parter0024

Lokalizacja osiedla i jego otoczenie:

Zapraszamy do zapoznania się z flagową naszą inwestycją na ten rok! Poniżej najważniejsze argumenty, które mam nadzieje państwa przekonają o wyjątkowości tego miejsca i ekskluzywności naszej oferty:

Osiedle ‘’Prestige Park Skotniki’’ to jest jedna z najlepszych inwestycji w Krakowie pod kątem standardu wykonania i lokalizacji. Cechuje ją bardzo dobry stosunek jakości do ceny zakupu.

 

Osiedle zlokalizowane w dzielnicy Dębniki w pobliżu Ruczaju stanowi ciekawą ofertę na miejsce do zamieszkania. Największą zaletą inwestycji jest jej lokalizacja. Osiedle znajduje się blisko centrum Krakowa w odległości 7 km od rynku głównego. Odległość do sąsiadującej dzielnicy Ruczaj to zaledwie 2 km. Natomiast czas potrzeby na dotarcie samochodem do autostrady to zaledwie 4 minuty.

Inne potrzebne do codziennego funkcjonowania instytucje także znajdują się blisko i tak:

Sklep to odległość 5 minut

Szkoła to odległość 5 minut spacerem

Przedszkole to odległość 5 minut spacerem

Plac zabaw z boiskami do piłki nożnej, koszykówki to odległość 5 minut

Przystanek MPK to odległość 2 minut spacerem

Co więcej w pobliżu osiedla w odległości 3 minut spacerem znajduje się centrum sportowe w

– boiskami do piłki nożnej

– kortami tenisowymi

– basenem , sauną i jacuzzi

– restauracja

Tutaj możesz uprawiać sport, zrelaksować się lub także zapisać swoje dzieci na szereg zajęć sportowych. Można zapisać dzieci na basen lub do szkółki piłkarskiej.(http://jjsportcenter.pl)

Dodatkowym atutem komunikacyjnym jest bliskość pętli na Ruczaju ( 3 km) gdzie znajduje się pętla szybkiej kolei i parking park&ride.

Bliskość centrum Krakowa to fakt natomiast ważniejsze wydaje się to, że inwestycja znajduje się w miejscu cichym i spokojnym, pośród zabudowy jednorodzinnej oraz pośród ogromnych terenów zielonych. Posadowienie osiedla w bliskim otoczeniu lasu i łąk powoduje, że przebywanie we własnym domu będzie rzeczywiście odpoczynkiem. Otaczać nas będzie głównie kolor zielony. A osiedle będzie enklawą ciszy i spokoju.

Sam teren osiedla zabudowany będzie jedynie w 40% tak więc i samo osiedle będzie enklawą zieleni. Teren wokół osiedla to tereny z dwóch stron w planie zagospodarowania przeznaczone na tereny zielone, a z dwóch następnych na zabudowę  jednorodzinną co daje gwarancje willowej zabudowy i sporej ilości terenów zielonych wokół. Dodatkowo dla mieszkańców osiedla będzie utworzony plac zabaw.

Dodatkowym atutem jest bliskość Zakrzówka, Bielańskiego Parku, Ośrodku sportu na Kolnej czy Uroczyska Skotniki.

 

Ważne jest także podniesienie kwestii szybkiego dotarcia do pracy i sporej ilości zakładów pracy, które znajdują się w niedalekiej odległości od osiedla. Takie zakłady jak Motorola, Onet, Green Office, Park Life czy Ericpol itd. dają możliwości zatrudnia w pobliżu miejsca zamieszkania.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z rzutami budynków, architekturą i standardem wykonania.

Proszę jednocześnie pamiętać o niższych cenach w przedsprzedaży, które premiują zdecydowanych !  Rezerwując wcześniej wybierasz najlepsze lokalizacje i otrzymujesz magiczną cenę za m2.

 

 

 

 

Polska firma !      10 lat doświadczenia !       Własny wypracowany kapitał !        Stała ekipa budowlana !     Ponad 20 zrealizowanych osiedli !      Najlepsza jakość do ceny !